5.png2.jpg1.jpg4.jpg

GSM–GPS apsaugos sistema – seklys

Sistema atlieka GPS „seklio“ funkciją. Naudojant programėlę išmaniensiems telefonams su „Android“ operacine sistema galima patikrinti automobilio būklę: atrakinti, užrakinti automobilio duris, stebėti SMS žinutėmis arba internetu kelionės maršrutą, greitį, nuvažiuotus kilometrus. Yra funkcija „GeoFence“. Automobiliui, esant įjungtai apsaugai, pakeitus buvimo vieta daugiau kaip 300 metrų, blokuojamas variklis arba įjungiama apsauga. Tai efektyvi Lietuvoje sukurta ir pagaminta apsaugos sistema savo kokybe bei veikimo ypatumais ne tik nenusileidžianti, bet ir lenkianti daugelį užsienyje pagamintų analogų.

Ryšys

RYŠYS

 Automobilio maršruto sekimas kompiuterio ekrane žemėlapyje.   

MAITINIMAS

 VALDYMAS

  SISTEMOS

  KALBOS

Sistema veikia ir kaip autombilio apsaugos sistema

Ši adaptyvinė apsaugos sistema yra jungiama per CAN-BUS magistralę. Ji turi smūgio bei posvyrio daviklius, sireną, blokavimo grandinę. Tai – pilnavertė ir labai patikima apsaugos sistema. Tiek darbams, tiek pačiai apsaugos sistemos įrangai suteikiame 24 mėnesių garantiją.

Automobilių markių sąrašą, kuriuose ši sistema montuojama, rasite čia.

Sistema rekomenduotina tiems, kam reikia apsaugos sistemos, tačiau jie kartu noretų su savo automobiliu palaikyti tiesioginį nuolatinį ryšį. Pavyzdžiui, toliau nuo namų pastatydame automobilyje, suveikus smūgio davikliui, jums iškart bus pranešta į išmanujį telefoną arba SMS žinute.

KAINA:

– su montavimo darbais nuo  - nuo 280€
– su blokavimo grandine - + 10€
– su autonominiu maitinimo saltiniu. + 20€
– su Sertifikatu draudimo kompanijai - + 10€

 

Galima komplektuoti kartu su kita antro lygio apsaugos sistema. Kaina – (į kainą įskaičiuota: GSM–GPS CAN sistema, sistema prieš atvirą vagystę („tablete“), tūrio daviklis, smūgio daviklis, posvyrio daviklis, autonominė sirena, montavimo darbai).

Antro lygio apsaugos signalizacijos komplektas su autonominiu maitinimo šaltiniu – (į kainą įskaičiuota: GSM–GPS CAN sistema, sistema prieš atvirą vagystę („tablete“), tūrio daviklis, smūgio daviklis, posvyrio daviklis, autonominė sirena, autonominis maitinimo šaltinis, montavimo darbai).

Išrašome sertifikatus draudimo bendrovėms (tik mūsų sumontuotoms apsaugos sistemoms).


 

Automobilių parkavimo sistemų montavimas

Montuojame parkavimo sistemas, kurios tinka daugelio markių automobiliams. Visą sistemą sudaro 4 automobilio išorėje montuojami davikliai, kuriuos, vairuotojui pageidaujant, galima įsigyti ir montuoti atskirai (1, 2 arba 3). Parkavimo sistema

Pavyzdžiui, tik automobilio užpakalyje arba priekyje. Davikliu spalvos: juoda, sidabrinė arba dažyti automobilio kėbulo spalva. Parkavimo sistema jūsų automobiliui parduodama tik kartu su montavimo darbais.

Suteikiame 24 mėn. garantiją.

KAINA: nuo 95€ (juodi arba sidabriniai davikliai, galima dazyti kebulo spalva) 

Kai kuriems Volvo ir Wolkswagen automobiliams, kurių bamperio konstrukcijos ypatumai reikalauja daugiau montažo laiko, atskira kaina.

KAINŲ PRAŠOME TEIRAUTIS

 

 
 
GARSINĖ PARKAVIMO SISTEMA SU MONTAVIMO DARBAIS
 

 

Automobilyje „VOLVO V50“ (2009 metų laidos) sumontuota parkavimo sistema        
PS elementai 1 PS elementai 2 PS elementai 3 PS elementai 4 PS elementai 3

Skaityti daugiau: Automobilių parkavimo sistemų montavimas

Motociklų dalys ir aksesuarai iš patikimų rankų

Apranga ir dalys visų markių motociklams iš patikimų rankųMOTODAY.LT visoje Lietuvoje prekiauja motociklų ir motorolerių dalimis bei aksesuarais.
 
Naujos, originalios ir neoriginalios visų markių motociklų bei motorolerių dalys gali būti užsakomos pagal individualius pirkėjo poreikius iš katalogų. Taip pat šalmai, kombinezonai, batai, pirštinės, šarvai ir daugybė kitų motociklų aksesuarų.

Prekės nedelsiant pristatomos į visus Lietuvos miestus nemokamai. Į kitas šalis prekės gali būti išsiunčiamos paštu. Jei prekės užsakymo metu neturime vietoje, jos atvežimas trunka tik 5 darbo dienas.

Užsakymai telefonu: + 370 605 68463 arba internetu www.motoday.lt

 

Motociklų remontas

Remontuojame motociklus

Visi motociklų aksesuarai ir dalys: www.motoday.lt

•   Remontuojame įvairius motociklų gedimus
•   Ruošiame techninei apžiūrai (motociklą galime parengti apžiūrai ir ją pereiti)
•   Remontuojame motociklų elektros instaliaciją
•   Motociklų apsaugos sistemos ir sistemas prieš atvirą vagystę
•   Keičiame motociklų stabdžių kaladėles

Skaityti daugiau: Motociklų remontas