4.jpg2.jpg5.png1.jpg

GSM–GPS apsaugos sistema – seklys

Sistema atlieka GPS „seklio“ funkciją. Naudojant programėlę išmaniensiems telefonams su „Android“ operacine sistema galima patikrinti automobilio būklę: atrakinti, užrakinti automobilio duris, stebėti SMS žinutėmis arba internetu kelionės maršrutą, greitį, nuvažiuotus kilometrus. Yra funkcija „GeoFence“. Automobiliui, esant įjungtai apsaugai, pakeitus buvimo vieta daugiau kaip 300 metrų, blokuojamas variklis arba įjungiama apsauga. Tai efektyvi Lietuvoje sukurta ir pagaminta apsaugos sistema savo kokybe bei veikimo ypatumais ne tik nenusileidžianti, bet ir lenkianti daugelį užsienyje pagamintų analogų.

Ryšys

RYŠYS

 Automobilio maršruto sekimas kompiuterio ekrane žemėlapyje.   

MAITINIMAS

 VALDYMAS

  SISTEMOS

  KALBOS

Sistema veikia ir kaip autombilio apsaugos sistema

Ši adaptyvinė apsaugos sistema yra jungiama per CAN-BUS magistralę. Ji turi smūgio bei posvyrio daviklius, sireną, blokavimo grandinę. Tai – pilnavertė ir labai patikima apsaugos sistema. Tiek darbams, tiek pačiai apsaugos sistemos įrangai suteikiame 24 mėnesių garantiją.

Automobilių markių sąrašą, kuriuose ši sistema montuojama, rasite čia.

Sistema rekomenduotina tiems, kam reikia apsaugos sistemos, tačiau jie kartu noretų su savo automobiliu palaikyti tiesioginį nuolatinį ryšį. Pavyzdžiui, toliau nuo namų pastatydame automobilyje, suveikus smūgio davikliui, jums iškart bus pranešta į išmanujį telefoną arba SMS žinute.

KAINA:

– su montavimo darbais nuo  - nuo 280€
– su blokavimo grandine - + 10€
– su autonominiu maitinimo saltiniu. + 20€
– su Sertifikatu draudimo kompanijai - + 10€

 

Galima komplektuoti kartu su kita antro lygio apsaugos sistema. Kaina – (į kainą įskaičiuota: GSM–GPS CAN sistema, sistema prieš atvirą vagystę („tablete“), tūrio daviklis, smūgio daviklis, posvyrio daviklis, autonominė sirena, montavimo darbai).

Antro lygio apsaugos signalizacijos komplektas su autonominiu maitinimo šaltiniu – (į kainą įskaičiuota: GSM–GPS CAN sistema, sistema prieš atvirą vagystę („tablete“), tūrio daviklis, smūgio daviklis, posvyrio daviklis, autonominė sirena, autonominis maitinimo šaltinis, montavimo darbai).

Išrašome sertifikatus draudimo bendrovėms (tik mūsų sumontuotoms apsaugos sistemoms).