5.png1.jpg2.jpg4.jpg

Paslaugų kainos

SAUGUSAUTO.LT – tai iniciatyvių specialistų grupė, kuri specializuojasi automobilių, motociklų, saugumo sistemų ir išmaniųjų technologijų srityje.

Nustatysime transporto priemonių elektros sistemų gedimus bei juos pašalinsime, arba pasiūlysime alternatyvius sprendimo būdus. Visada sąžiningai atliekame sutartus darbus, mums drąsiai galite patikėti savo automobilį ar motociklą.

Dėl paslaugų kainų prašome kreiptis paspaudus šią nuorodą arba skambinti tel.: +37065263013.

 

 

Apadptyvinė apsauga

 

Adaptyvinės apsaugos sistemos 

Montuojame adaptyvines automobilio apsaugos sistemas. Šios sistemos integruojasi į automobilį taip, jog joms valdyti yra nereikalingas papildomas pultelis, naudojamas gamyklinis automobilio raktas, kuriame jau yra intergruotas centrinio užrakto valdymas. Šios apsaugos sistemos turi garsinę sireną, smūgio bei posvyrio daviklius taip pat variklio blokatorių. Kaina su darbais, garantija bei įranga - 120€ - 140€.

 

 

 

Sistemos prieš atvirą vagystę

Sistemos prieš atvirą vagystę (tabletės) 

Teisingai montuojami automatiniai variklio blokatoriai (tabletė) puikiai pakeičia nepatikimus klasikinius slapukus, kadangi nereikalauja jokių vairuotojo veiksmų valdant šią saugos sistemą. Transporto priemonės savininkas su savimi privalo nešiotis nedidelį (2cm x 2cm) siųstuvą (tabletę). Kol “tabletė” kartu su vairuotoju yra veikimo zonoje, sistema yra neaktyvi (variklio neblokuoja), kuomet transporto priemonės savininkas nutolsta nuo transporto priemonės, sistema yra aktyvuojama ir per nedidelį laiko tarpą variklis yra užblokuojamas. Siūstuvėlio baterijos tarnavimo laikas beveik vieneri metai. Kaina su darbais, garantija bei įranga - 110€-140€. 

 

 

 

 Centrinį užraktą valdanti sistema

centrinio užrakto valdymas

 

 Sugedo ar kaip nors kitaip pažeista Jūsų automobilio centrinio užrakto valdymo sistema? Galbūt ilgapirščiai sugadino durų užraktą? Siūlome sumontuoti papildomą sistemą, kuri valdytų centrinį užraktą. Komplekte yra 2 valdymo pulteliai. Jei yra galimybė pajungiame ir automatinę langų uždarymo funkciją. Tai nėra signalizacija, ir apart automobilio centrinio užrakto bei posūkių valdymo daugiau jokių funkcijų neatlieka. Kaina su darbais, garantija bei įranga - nuo 50€.