5.png1.jpg4.jpg2.jpg

Paslaugos, darbų ir įrangos kainos

Paslaugų kainos

SAUGUSAUTO.LT – tai iniciatyvių specialistų grupė, kuri specializuojasi automobilių, motociklų, saugumo sistemų ir išmaniųjų technologijų srityje.

Nustatysime transporto priemonių elektros sistemų gedimus bei juos pašalinsime, arba pasiūlysime alternatyvius sprendimo būdus. Visada sąžiningai atliekame sutartus darbus, mums drąsiai galite patikėti savo automobilį ar motociklą.

Dėl paslaugų kainų prašome kreiptis paspaudus šią nuorodą arba skambinti tel.: +37065263013.

 

Pultelinės apsaugos sistemos 

 Pultelinė apsaugaMontuojame automobilių apsaugos sistemas (signaizacijas), kurios yra valdomos negamykliniu pulteliu. Jos atrakina / užrakina automobilio duris, tuo pačiu ir aktyvuojasi. Šios apsaugos sistemos turi garsinę sireną, smūgio daviklį bei variklio blokatorių. Kaina su darbais, garantija bei įranga - 95€

 

Apadptyvinė apsauga

 

Adaptyvinės apsaugos sistemos 

Montuojame adaptyvines automobilio apsaugos sistemas. Šios sistemos integruojasi į automobilį taip, jog joms valdyti yra nereikalingas papildomas pultelis, naudojamas gamyklinis automobilio raktas, kuriame jau yra intergruotas centrinio užrakto valdymas. Šios apsaugos sistemos turi garsinę sireną, smūgio bei posvyrio daviklius taip pat variklio blokatorių. Kaina su darbais, garantija bei įranga - 120€.

 

 

 

Sistemos prieš atvirą vagystę

Sistemos prieš atvirą vagystę (tabletės) 

Teisingai montuojami automatiniai variklio blokatoriai (tabletė) puikiai pakeičia nepatikimus klasikinius slapukus, kadangi nereikalauja jokių vairuotojo veiksmų valdant šią saugos sistemą. Transporto priemonės savininkas su savimi privalo nešiotis nedidelį (2cm x 2cm) siųstuvą (tabletę). Kol “tabletė” kartu su vairuotoju yra veikimo zonoje, sistema yra neaktyvi (variklio neblokuoja), kuomet transporto priemonės savininkas nutolsta nuo transporto priemonės, sistema yra aktyvuojama ir per nedidelį laiko tarpą variklis yra užblokuojamas. Siūstuvėlio baterijos tarnavimo laikas beveik vieneri metai. Kaina su darbais, garantija bei įranga - 90€. 

 

 

 

 Centrinį užraktą valdanti sistema

centrinio užrakto valdymas

 

 Sugedo ar kaip nors kitaip pažeista Jūsų automobilio centrinio užrakto valdymo sistema? Galbūt ilgapirščiai sugadino durų užraktą? Siūlome sumontuoti papildomą sistemą, kuri valdytų centrinį užraktą. Komplekte yra 2 valdymo pulteliai. Jei yra galimybė pajungiame ir automatinę langų uždarymo funkciją. Tai nėra signalizacija, ir apart automobilio centrinio užrakto bei posūkių valdymo daugiau jokių funkcijų neatlieka. Kaina su darbais, garantija bei įranga - 50€.

 

 

 

PROTINGASauto.lt

PROTINGASauto tai šiuolaikiškas sprendimas kuris ilgainiui taps privalomu kiekvienam automobiliui. Juk kuo toliau tuo daugiau funkcijų pradedame atlikti išmaniaisiais telefonais: mokame už parkavimą, užsakome maistą, apmokame sąskaitas ir t.t. Tik laiko klausimas kada išmaniaisiai telefonais pradėsime valdyti savo automobilius. PROTINGASauto projektas yra skirtas įgyvendinti šį ateities sprendimą, pasiūlyti klientams galimybę savo automobilį paversti iAutomobiliu. Šio sprendimo pagalba galėsite visada žinoti kur yra ir kaip „jaučiasi“ jūsų automobilis, šaltą žiemos rytą galėsite jį pasišildyti prieš išeidami į kiemą važiuojant į darbą, tuo pačiu karštą vasaros dieną galėsite automobilį iš anksto užsivedę atšaldyti.

PROTINGASauto sistema tai į automobilį integruotas programuojamas loginis kontroleris kuris yra valdomas automobilio savininko per atstumą, atlieka jam pavestas funkcijas. Išmaniosios automobilio funkcijos gali būti aktyvuojamos 4 būdais:

 1. Gamykliniu automobilio pulteliu (įvairus atrakiniko / užrakinimo mygtukų paspaudimų skaičius gali aktyvuoti papildomas funkcijas. Pvz, trys užrakinimo mygtuko paspaudimai užveda variklį)
 2. Negamykliniu pulteliu, kuomet papildomos automobilio funkcijos tiesiog aktyvuojamus jas valdant papidomu radio bangomis veikiančiu pulteliu.
 3. SMS žinutėmis, patogus būdas tiek valdyti, tiek gauti visą informaciją apie automobilio būklę žinutėmis.
 4. Mobilioji programa – Apps'as Android / iPhone išmaniesiems telefonams. (dar kuriamas)

PROTINGASauto sprendimas gali būti naudojamas šioms funkcijoms atlikti:

 • Užvesti / Užgesinti variklį
 • Atrakinti / Užrakinti duris
 • Atidaryti / Uždaryti langus
 • Atidaryti / Uždaryti bagažinę
 • Atidaryti / Uždaryti liuką / STOGA
 • Įjungti / Išjungti šviesas
 • Kontroliuoti Webasto
 • Gauti akumuliatoriaus būklės duomenis
 • Gauti salono temperatūros duomenis
 • Gauti informaciją apie suveikusią signalizaciją
 • Gauti GPS koordinates
 • Blokuoti variklį

Visada yra galimybė įgyvendinti betkokį kitokį kliento nestandartinį poreikį. Kadangi šis projektas yra dar vystymo stadijoje, nėra sukurto visiškai standartizuoto sprendimo. Taigi prašome kreiptis į mus su savo vizijomis ir poreikiais ir mes sukursime jums reikiamą PROTINGO automobilio sprendimą.

Kontaktai

Karolis+37065263013
Aleksandras+37067330717
El.paštas:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. document.getElementById('cloak749637fb793404b4c1ea37ea1ab7e308').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy749637fb793404b4c1ea37ea1ab7e308 = 'info' + '@'; addy749637fb793404b4c1ea37ea1ab7e308 = addy749637fb793404b4c1ea37ea1ab7e308 + 'saugusauto' + '.' + 'lt'; var addy_text749637fb793404b4c1ea37ea1ab7e308 = 'info' + '@' + 'saugusauto' + '.' + 'lt';document.getElementById('cloak749637fb793404b4c1ea37ea1ab7e308').innerHTML += ''+addy_text749637fb793404b4c1ea37ea1ab7e308+'<\/a>';
Adresas:Rasų g. 43, Vilnius
Kaip rasti?
Iš Rasų ir Dunojaus gatvių sankryžos reikia išvažiuoti Juodojo kelio kryptimi. Prie raudonai geltono kiosko reikia važiuoti dešiniau. Už 200 metrų dešiniau prasideda betoninė siena, kurioje yra įvažiavimas į teritoriją. Įvažiavus į teritoriją sukti į kairę, teritorijos pabaigoje yra balti vartai su užrašu saugusauto.lt

Žemėlapis:

Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Garantijos

Garantija**

Mūsų sumontuotoms sistemoms suteikiame tokią garantiją, kurios niekas nedrįsta siūlyti!
Garantuojame, kad sumontuota sistema du metus veiks be sutrikimų taip, kaip ir turi veikti. ***

Sąlygos, kurioms esant garantija neteikiama:

*** Baterijoms garantija neteikiama.
*** Veikimo nuotolio sumažejimas nelaikomas garantiniu gedimu; tai gali atsitikti dėl senkančios baterijos.
*** Garantija neteikiama, jei automobilio elektros instaliacijoje yra gedimų, kurie trikdo sistemos darbą.
*** Sugadintiems, pamestiems, numestiems, sušlapusiems, sutraiškytiems ar kaip nors kitaip pažeistiems sistemų valdymo irenginams (pulteliams, „tabletėms“) garantija neteikiama arba teikiama tik iš dalies (remontas už simbolinį mokestį).
*** Garantija neteikiama automobiliams, kuriuose yra netinkamai veikiančių irenginių. Garantija suteikiama tik pašalinus visus normaliam sistemos darbui įtakos turinčius gedimus.

Montuojame apsaugos sistemas visiems automobiliams ir motociklams

Ar jūsų automobiliui tikrai reikalingas pavarų dėžės arba kapoto užraktas? O gal geriau jį pakeisti kokia nors kita apsaugos priemone? Gal nežinote, kokio apsaugos lygio reikalauja pasirinkta draudimo bendrovė? Arba tiesiog sunku apsispręsti, kurią apsaugos sistemą pasirinkti, kad galėtumėte ramūs palikti savo automobilį gatvėje, stovėjimo aikštelėje arba prie namų. SkodaMes žinome, kaip tai atlikti kokybiškai.

Sumontuosime visą apsaugos įrangą, kurios reikia, kad jūsų automobilį apdraustų pageidaujama draudimo bendrovė. Apie mūsų teikiamas paslaugas išsamiau sužinosite meniu kairėje pasirinkę jus dominančią temą.

 
Užsakymai, klausimai, kontaktai