5.png4.jpg2.jpg1.jpg

Montuojame apsaugos sistemas

Pokategorės

 • Pultelinės apsaugos sistemos

  Pultelinės sistemos – tai tokios apsaugos sistemos, kurios valdomos tik atskiru nuotolinio valdymo pulteliu. Jos tinka daugumai šiuolaikinių, bei senesnių transporto priemonių. Tokia apsaugos sistema turi garsinį aliarmą kuris aktyvuojamas įsibrovimo į automobilį arba automobilio pajudinimo atveju. Įsibrovimas sekamas vidiniais salone sumontuotais tūrio davikliais, o išorės veiksniai sekami smūgio davikliu. Aktyvuoto aliarmo atveju taip pat blokuojamas automobilio užvedimas, taigi tai efektyviai apsaugo automobilį nuo greitos vagystės. Sistemos paprastai komplektuojamos su dviem nuotolinio valdymo pulteliais, tokiu būdu pametus vieną gali būti padaroma atsarginio kopija.

 • Nuotolinis užvedimas

  Nuotolinio užvedimo sistemos

 • Nuotolinis užrakinimas
 • GPS / GPRS
 • Adaptyvinės apsaugos sistemos

  Adaptyvinės sistemos – tai tokios apsaugos sistemos, kurios valdomos automobilio gamykliniu valdymo pulteliu. Šias sistemas rekomenduojame montuoti į automobilius turinčius du ar daugiau gamyklinio centrinio užrakto valdymo pultelius (raktus) arba turinčius KEYLESS-GO funkciją – tokiu būdu neprarandamas komfortas. Tokia apsaugos sistema turi garsinį aliarmą kuris aktyvuojamas įsibrovimo į automobilį arba automobilio pajudinimo atveju. Įsibrovimas sekamas vidiniais salone sumontuotais tūrio davikliais, o išorės veiksniai sekami smūgio arba posvyrio davikliais. Aktyvuoto aliarmo atveju taip pat blokuojamas automobilio užvedimas, taigi tai efektyviai apsaugo automobilį nuo greitos vagystės. Sistemos skirstomos į skaitmenines ir analogines, diegiamos priklausomai nuo to ar automobilis turi vidines modulių komunikavimo magistrales CAN-BUS ar ne.

  PVZ.: Audi A6 2006m tinka skaitmeninė CAN-BUS apsaugos sistema, tuo tarpu kur kas naujesniam 2007m Toyota Avensis autmobiliui tinka tik analoginė apsaugos sistema.

 • Peidžerinės apsaugos sistemos

  Peidžerinės arba dvipusio ryšio automobilio sergėjimo sistemos. Tai tokios apsaugos sistemos, kurios yra valdomos atskiru dvipusio ryšio nuotolinio valdymo pulteliu. Jos tinka daugumai šiuolaikinių transporto priemonių. Tokia apsaugos sistema turi garsinį aliarmą kuris aktyvuojamas įsibrovimo į automobilį arba automobilio pajudinimo atveju. Įsibrovimas sekamas vidiniais salone sumontuotais tūrio davikliais, o išorės veiksniai sekami smūgio davikliu. Aktyvuoto aliarmo atveju taip pat blokuojamas automobilio užvedimas, taigi tai efektyviai apsaugo automobilį nuo greitos vagystės. Transporto priemonės savininkas apsaugos sistemos valdymui skirtame dvipusio ryšio pultelyje - peidžeryje visada gali matyti savo automobilio būklę: matyti ar yra uždarytos durys, ar nebuvo suveikęs aliarmas ir t.t. Peidžerio veikimo nuotolis yra apie 600m - 800m, esant geroms matomumo sąlygoms.

 • GSM apsaugos sistemos

  GSM apsaugos sistema tinkanti beveik visiems šiuolaikiniams automobiliams turintiems gamyklinį centrinio užrakto valdymo pultelį. Sistemą galima valdyti SMS žinučių, išmaniojo telefono programėlės pagalba ar tiesiog naudojant gamyklinį automobilio raktelį. Įranga yra visada pasiruošusi šeiminikui pranešti tiek apie stprensį smūgį į automobilio kėbulą tiek apie atvertas automobilio dureles. Taip pat nusiuntus užklausą galima sužinoti automobilio GPS koordinates, salono temperatūrą ar užblokuoti variklį. 

 • Motociklų apsaugos sistemos

  Apsaugos sistemos motociklams