1.jpg4.jpg2.jpg5.png

GSM apsaugos sistemos

GSM-GPS apsaugos sistema

GSM apsauga
Sistema atlieka GPS „seklio“ bei adaptyvinės signalizacijos funkciją. Įranga montuojame tik su naujo tipo ilgaamžiais garsiakalbiais (sirenomis). Signalizaciją galima valdyti SMS žinutėmis, gamykliniu raktu ar naudojant programėlę skirtą išmaniesiems telefonams su „Android“ ar iOS operacinėmis sistemomis. Sistema leidžia nuotoliniu būdu atrakinti* bei užrakinti* automobilio duris, stebėti apsaugos sistemos būklę, salono temperatūrą.  Esant pageidavimui sistemą galima montuoti su papildomais salono tūrio davikliais ar nuotolinio užvedimo moduliu. Tai efektyvi Lietuvoje sukurta ir pagaminta apsaugos sistema savo kokybe bei veikimo ypatumais ne tik nenusileidžianti, bet ir lenkianti daugelį užsienyje pagamintų analogų.
 

Sistema veikia ir kaip autombilio apsaugos sistema

Ši adaptyvinė apsaugos sistema yra jungiama per CAN-BUS magistralę. Ji turi smūgio bei posvyrio daviklius, sireną, blokavimo grandinę. Tai – pilnavertė ir labai patikima apsaugos sistema. Tiek darbams, tiek pačiai apsaugos sistemos įrangai suteikiame 24 mėnesių garantiją.

Automobilių markių sąrašą, kuriuose ši sistema montuojama, rasite čia.

Sistema rekomenduotina tiems, kam reikia apsaugos sistemos, tačiau jie kartu noretų su savo automobiliu palaikyti tiesioginį nuolatinį ryšį. Pavyzdžiui, toliau nuo namų pastatydame automobilyje, suveikus smūgio davikliui, jums iškart bus pranešta į išmanujį telefoną arba SMS žinute.

KAINA:

– su montavimo darbais - nuo 300 €

– su montavimo darbais + "tablete" - 350€